phone (050) 5555-018 | (098) 026-13-73
Вікна Фенікс
Menu
 • 10 років на ринку вікон
 • Задоволені клієнти
 • photo
 • Лідер на ринку вікон в Україні
 • Кращі монтажники вікон
 • Сервісне обслуговування вікон
 • Вікна без рекламацій
 • Встановлено понад 100000 квадратних метрів вікон
 • Сертифіковане виробництво вікон

Забронюйте договір:  

Держава компенсує 35% вартості вікон

Переваги компанії «Фенікс»

Переваги

 

Це доказ того, що ми виконуємо свої зобов'язання перед клієнтами, і Ви можете нам довіряти. За цей час наша компанія розширила географію присутності в трьох центральних областях України , засклити більше 15000 сімей , встановивши на совість 116000 квадратних метрів вікон.

Переваги

 

Компанія «Фенікс» це 98 % задоволених клієнтів.

Переваги

При таких високих показниках - 75 % замовлень в компанії « Фенікс» за рекомендаціями , а рекомендують лише задоволені клієнти . 15000 сімей користуються нашими вікнами і послугами нашої компанії , при цьому рекомендуючи нас родичам і друзям.

 

Переваги

Наші нагороди є підтвердженням професіоналізму всіх співробітників компанії «Фенікс». Послуги та продукція нашої компанії користуються великим попитом і популярністю серед клієнтів.

 

Переваги

Замовляючи вікна у нас - Ви будете максимально застраховані від неприємних сюрпризів і ризиків, пов'язаних з неправильним зняттям розмірів або неправильною установкою нових вікон . Не у кожної компанії є досвідчені і професійні майстри , якими можна по -справжньому пишатися, а не червоніти перед клієнтами. Підсумки конкурсу можна подивитися в цьому розділі.

 

Переваги

Купуючи вікна в компанії « Фенікс», Ви отримуєте не тільки 5- річну гарантію , а Ви ще отримуєте своєчасний догляд за встановленими вікнами - планове сервісне обслуговування, а саме змащення деталей фурнітури, перевірку роботи всіх механізмів і змащення гуми силіконом. І при цьому ніяких додаткових оплат не потрібно. Своєчасний догляд за вікнами гарантує довгу їх службу. Докладніше можна прочитати тут.

 

Переваги

У роботі кожної компанії зустрічаються і рекламації і помилки, адже не помиляється лише той, хто нічого не робить. Але тут більш важливе питання, скільки цих помилок і рекламацій і як їх вирішують і вирішують взагалі? Скільки з 100% замовлень рекламацій? 50% або всього 3-4% замовлень з рекламацією? Чи визнає компанія свої і помилки і як їх вирішує? Або після того як клієнт отримує свої вікна і вносить повну оплату за договором про нього забувають і він зі своєю проблемою залишається наодинці? Або після десятка нервових дзвінків клієнта або звернень на захист прав споживачів починаються якісь ворушіння з боку компанії? А адже таке ставлення до клієнта часто-густо і не тільки у віконній галузі, а на кожному кроці. За статистикою в нашій компанії рекламаційних замовлень всього 3%, і це дуже серйозний показник, яким можуть похвалитися одиниці. Такий показник компанія «Фенікс» змогла досягти завдяки своїм принципам, які ми дотримувалися всі роки існування, а саме довгострокових відносин з клієнтів, заснованих на довірі, чесності та порядності. У нас немає мети, продати Вам вікна в будь-яку ціну, а потім будь що буде. Тому, ми ніколи, не продавали, не продаємо, і не будемо продавати технічно неправильні вікна, вікна з неправильною конфігурацією, з неправильною механічним навантаженням, вікна з дешевого турецького пластика і фурнітури, з тонкими китайськими стеклами і китайськими підвіконнями. Цей принцип дозволяє нам уникати величезної кількості рекламацій і передбачати їх наперед, завдяки професіоналізму, наполегливій роботі і відповідальності всіх без винятку співробітників компанії «Фенікс». Переконатися в цьому Ви зможете, прочитавши історії наших клієнтів, у яких були рекламації, а також відгуки наших клієнтів.

 

Переваги

Вся продукція компанії «Фенікс» виробляється на фабриці вікон «Wintera», яка знаходиться в місті Дніпропетровськ, з виробничою потужністю 950 вікон в день. Збірка вікон здійснюється на сучасному автоматизованому обладнанні, виробленому європейськими концернами (Німеччина, Італія, Словаччина), що виключає помилки в розмірах, неакуратну зачистку зварних швів, брудні склопакети і подряпини на вікнах. Не можна зібрати Мерседес "на коліні". І дешеві вікна, зібрані в гаражних умовах прослужать, можливо, навіть менше одного місяця, а далі почнуться проблеми, за усунення яких потрібно платити не малі гроші, тому грошова економія на дешевому вікні - це теперішня вигода. Вся продукція компанії «Фенікс» сертифікована і відповідає всім європейським і українським стандартам, і контролюється відділом технічного контролю (ВТК). Здійснюється постійний жорсткий контроль якості виробництва.

 

Переваги

Компанія «Фенікс» принципово ніколи не продавала, і не буде продавати дешеві не якісні пластикові вікна, на відміну від багатьох інших компаній. Ми завойовували довіру і заробляли репутацію у наших клієнтів протягом 10 років. І тільки завдяки якісній продукції та професійному обслуговуванню ми домоглися поваги клієнтів і утвердилися на ринку. Завдяки зусиллям і чесності. Енергоефективне вікно - це як стіна завтовшки в 1 метр.

 

Переваги

Розстрочка без банківських послуг і переплат надається клієнтам компанії «Фенікс» на покупку вікон на 3 місяці. Дана пропозиція є унікальним у віконній галузі. Це не кредит через банк. Не потрібні ніякі кредитні картки та довідки про доходи. Це система вікна на виплату, договір оформляється між салоном вікон «Фенікс» та покупцем, в якому прописані сума авансу, суми і дата трьох платежів. Всі оплати приймаються в салонах. Немає ніякої переплати, сума замовлення просто ділитися на 4 платежі, і не змінюється від того, оплатіть ви відразу всі 100% або ж розрахуватися за три місяці. Жодна інша компанія вам не запропонує вікна на виплату без переплати, будуть пропонувати тільки кредит через банк, природно з відсотками або ж з прихованими комісіями, або% банку відразу вкладуть в суму товару.

Приклад:
Сума Вашого замовлення складає 3000 гривень і договір укладається 1 серпня 2015. При укладанні договору вноситься аванс в розмірі 50% від суми -1500 гривень, решта суми ділиться на 3 місяці рівними частинами.

10 серпня установка вікон.

 • 1 платіж - 1 вересня 500 гривень
 • 2 платіж - 1 жовтня -500 гривень
 • 3 платіж - 1 листопада -500 гривень.

Розстрочка від компанії «Фенікс» це легко, просто і зручно, а головне без банківських послуг і прихованих платежів.

 

Переваги

Дисконтна карта видається при покупці вікон, як за готівку, так і при покупці металопластикових вікон в розстрочку. Дисконтною карткою постійного покупця, також можуть скористатися і отримати знижку, родичі, сусіди і друзі клієнтів компанії «Фенікс». Детальніше читати тут.

 
Безкоштовний замір вікон