phone (050) 5555-018 | (098) 026-13-73
Вікна Фенікс
Menu
 • 10 років на ринку вікон
 • Задоволені клієнти
 • photo
 • Лідер на ринку вікон в Україні
 • Кращі монтажники вікон
 • Сервісне обслуговування вікон
 • Вікна без рекламацій
 • Встановлено понад 100000 квадратних метрів вікон
 • Сертифіковане виробництво вікон

Забронюйте договір:  

Держава компенсує 35% вартості вікон

Держава відшкодовує 35%

 

Хочете отримати державну фінансову допомогу на установку пластикових вікон та балкону?

державна фінансова допомога на установку пластикових вікондержавна фінансова допомога на установку балконуВи звернули увагу, скільки вікон поміняли у вас на районі, ваші сусіди, знайомі? Ви думаєте, вони заробляють більше ніж Ви? Насправді все не так. З 2015 року жителі нашої країни активно замовляють вікна за підтримки держави. У нинішній ситуації, коли ціни на все ростуть і ростуть, накопичити гроші на покупку вікон або балкона стає все складніше. Це сьогодні стало частою проблемою жителів нашої країни в т.ч. і наших клієнтів. І салон вікон «Фенікс» знає, про цю проблему не по чуткам, адже нашими клієнтами є саме пенсіонери, працівники підприємств та заводів, держслужбовці, у яких доходи ростуть не так швидко як ціни. І наша компанія допомогла їм замінити вікна та балкони за допомогою державної програми і отримати компенсацію.

Якщо:

 • У вас немає необхідної суми на покупку вікон, а вони давно вимагають заміни, вони не придатні для використання, з ними холодно і вони вимагають складного догляду, заклеювання та фарбування;
 • Вам зручно сплачувати частинами щомісяця і внести при цьому мінімальний аванс в розмірі 10% від вартості вікон;
 • Ви хочете замінити всі вікна в будинку відразу, а не по одному вікну, але вам не вистачає грошей
 • Або ж ви просто хочете заощадити на заміні вікон і отримати 35% компенсації вартості;

Тоді замовити вікна за державною програмою це ідеальне рішення для вас! Умови програми дуже зручні і прості, і наші клієнти вже переконалися в цьому!

теплий дімВперше за всю історію нашої країни Уряд України за підтримки Євросоюзу запустив державну кредитну програму енергозбереження. Суть програми полягає в тому, що ви замовляєте вікна або балкон, частина вартості яких, вам компенсує держава і надає розстрочку платежу (кредит) терміном на 3 роки. Сума компенсації становить 35%. Реалізується програма тільки через державні банки, а саме Ощадбанк, Укргазбанк і Укрексімбанк. На 2019 рік Урядом виділено для компенсацій 400 млн. гривень.

 

Встановити вікна за державною програмою, отримати компенсацію 35% від вартості і розстрочку платежу, ви зможете за умов:

 1. Ви є громадянином України з паспортом та ідентифікаційним кодом;
 2. У вас є офіційний дохід, довідка про доходи з місця роботи за останні 6 місяців, або довідка про нарахування вам пенсії з пенсійного фонду за останні 6 місяців;
 3. Замовити потрібно саме енергоефективні вікна, з двокамерним (в три скла) енергозберігаючим склопакетом, які будуть зберігати на 52% більше тепла в будинку взимку, ніж звичайні пластикові вікна;
 4. Внести перший внесок всього 10% від вартості вікон і 3% комісії в банк за надання кредиту.
 5. Відсоток за кредитним договором становитиме всього 2% в місяць, і скільки часу ви будете користуватися наданим кредитом, вирішувати вам, але не менше 2 місяців і не більше 36 місяців. Ніяких комісій за дострокове погашення кредиту немає.

Приклад 35% компенсації:

Вартість ваших вікон -11000 гривень, перший внесок становитиме 10% - 1000 гривень. На інші 10000 гривень на покупку вікон, вам надається розстрочка платежу державним банком (кредит). З цих 10000 тисяч, 3500 гривень заплатить держава, а решта 6500 виплачуєте ви, розподіливши оплати на зручний для вас термін і щомісячний платіж, але не довше ніж за 3 роки.

Тобто за вікна потрібно оплатити відразу всього 10% і через 2 тижні вони вже будуть у вас стояти.

Часті запитання клієнтів:

Возмещение1. Чи всім прийшла компенсація за цією програмою? Як довго її чекати?
І як відбувається процес компенсації? За півроку 2015, за весь 2016 та 2017 рік у нашій компанії замовили вікна по держ. програмі більше 2900 клієнтів і всім їм компенсували все до копійки. Компенсація прийде через 2-3 місяці на Ваш рахунок, який буде відкритий в банку.

2. Багато збирати документів і довго оформлювати.
Ні це не так. Копія паспорта та ідентифікаційного у вас є, взяти довідку в пенсійному фонді це півгодини часу (для пенсіонерів). Замовити на роботі довідку про доходи займе до 1 години (для працюючих громадян). Всі інші документи і протоколи надає наша компанія. Саме оформлення договору на вікна також займе не більше півгодини. Як бачите все досить просто і швидко!

3. Якщо я не хочу оформляти договір на покупку вікон через банк, чи можу я отримати компенсацію?
Ні. Для отримання компенсації оформлення покупки вікон через державний банк обов'язкова вимога. Якщо у вас є гроші, вам не потрібна розстрочка платежу, і ви просто хочете отримати 35% компенсації, то все одно берете кредит в банку, отримуєте через 2 місяці компенсацію і закриваєте кредит. Користування кредитом за 2 місяці вам обійдеться приблизно в 8%, з урахуванням одноразової комісії банку. Тобто для тих у кого немає субсидії, отримати максимальну вигоду від цієї програми можна 27% від вартості вікон, закривши кредит відразу після отримання компенсації. Як видно з прикладу вище, це дуже вигідна пропозиція, і вікна Вам обійдуться дешевше, ніж за готівковий розрахунок.

ВозмещениеЯкщо ви тільки думаєте, чи вже вирішили встановити собі вікна за державною програмою і отримати свої 35% компенсації, варто робити це вже зараз, тому що сума виділена урядом для компенсацій обмежена. А ось кількість бажаючих замінити собі вікна на таких вигідних умовах, просто величезна, і цієї суми просто всім не вистачить. Ніколи ще держава не допомагала грошима на заміну вікон, не пропустіть такий шанс, бо іншого не буде, встигніть замовити вікна за держпрограмою - записуйтеся вже зараз! Щоб уникнути черг, забронювати договір можно прямо на сайті. Для цього потрібно заповнити форму нижче та вказати своє ім'я та телефон. Наш представник зв'яжеться з Вами в найближчий час.

Забронюйте договір:

Для того щоб замовити вікна за державною програмою потрібно:

- Підготувати всі вище перераховані документи;
- Зателефонувати у найближчий офіс розташований у вашому місті, назвати Ваші дані і записатися на узгоджений час для подачі    заявки в банк на розгляд. У зв'язку з великою кількістю бажаючих щоб уникнути черг, приймаємо тільки за попереднім записом;
- Прийти в призначений час з документами в один із салонів вікон «Фенікс». 

Выбрать и заказать энергоэффективные окна Феникс можно в фирменных салонах:

Вибрати і замовити енергоефективні вікна Фенікс можна у фірмових салонах:

Черкаси

вул. Сумгаїтська 24/1
біля TRASH

Тел.: 096-3351419

Тел.: 096-3351409

Кіровоград

вул. Дворцова, 25

Тел.: 0522-270809

Тел.: 050-5555018

Тел.: 050-1089972

Знам'янка

вул. Матросова,
28а

Центр. ринок в приміщенні магазину "Катерина",
(колишній 40вий)

Тел.: 095-3685933

Тел.: 050-5555018

Тел.: 099-7078075

Кременчук

Вул. Соборна 18/14 (Леніна) 3 етаж офіс 301, в приміщенні ІндустріалБанка

Тел.: 098-0261373

Тел.: 068-2079180

 

Возмещение

І ще приємний бонус від салону вікон «Фенікс» - замовте вікна взимку і отримаєте широкий теплий профіль (віконну раму) товщиною 70 мм !!! За ціною звичайної 60мм! І ваші нові вікна будуть ще тепліше і надійніше!
Телефонуйте прямо зараз, залишилося всього 26 акційних договорів на квітень!

Отримати відповіді на виниклі питання, з приводу оформлення документів, можна зателефонувавши за тими ж номерами в вашому місті. Консультація безкоштовна!

photo
Фото робіт
photo
Купити вікна в розстрочку
photo
Книга Відгуків

Можливо, вам вікна вже не потрібні, але ви, прочитавши цей матеріал, порадите скористатися такою державною підтримкою родичам, друзям або колегам по роботі, які ще не встановили собі вікна. Передайте їм наші координати.

Безкоштовний замір вікон