phone (050) 5555-018 | (098) 026-13-73
Вікна Фенікс
Menu
 • 10 років на ринку вікон
 • Задоволені клієнти
 • photo
 • Лідер на ринку вікон в Україні
 • Кращі монтажники вікон
 • Сервісне обслуговування вікон
 • Вікна без рекламацій
 • Встановлено понад 100000 квадратних метрів вікон
 • Сертифіковане виробництво вікон

Забронюйте договір:  

Держава компенсує 35% вартості вікон

Теплозахисне вікно

Теплозахисне вікно - збереже тепло взимку.

Теплозахисне вікно взимку

Установка именно теплозащитных окон - это идеальное решение для тех, кто хочет утеплить свое жилье, для квартир и домов с автономным отоплением.
Мешканці приватного сектору та квартир зараз активно почали займатися питанням утеплення своїх будинків, так як ціни на газ стрімко зростають, і кожен хоче заощадити свої гроші, головне питання зараз - як заощадити, і не сидіти при цьому в холодній хаті ?!

photo photo

Теплозахисні вікна від компанії «Фенікс» це і є рішення даної проблеми, так як вони зберігають на 52% більше тепла в будинку, не випускаючи його на вулицю.
Основні тепловтрати в будинку припадають саме на вікна і досягають до 40%, правильний вибір скління дозволить істотно скоротити Ваші витрати при сплаті за опалення, тим в кого воно автономне. А мешканцям квартир з централізованим опаленням з такими вікнами буде набагато тепліше взимку, хоча і економити зможуть тільки ті у кого є теплові лічильники на будинках. А все іде до того, що теплові лічильники будуть поступово встановлювати на всі багатоповерхові будинки.
Теплозахисне вікно - це широкий профіль не менш 70мм, це еластичний ущільнювач, це німецька фурнітура з щільним притиском, це три скла, одне з яких зі спеціальним покриттям, взимку з цими вікнами у Вашому домі завжди буде тепло і затишно.
З теплозахисними вікнами у Вас більше не буде протягів, промерзання і випадіння конденсату на скло, і звичайно ви зможете економити при сплаті за опалення, не живучи при цьому в холодній хаті. Фахівці нашої компанії за останні роки, допомогли в склінні саме теплозахисними вікнами більше 4000 тисячам клієнтів, які залишилися задоволені і вже економлять.
Так, теплозахисні вікна коштують дорожче, але всього на 10-15% за звичайні. І якщо ваша оселя більше ніж 60м2 має 5 вікон, то враховуючи теперішні ціни на газ або тверде паливо, ця різниця окупиться Вам всього за одну зиму. В кого помешкання менше за 60м2 і має менше 5 вікон, різниця окупиться за 2 зими. photo
Ваше замовлення гарантовано приїде вчасно. А завдяки багаторічному досвіду бригади по виміру та монтажу, розміри виробів будуть точними, а монтаж виконаний якісно і акуратно.
Тільки в компанії «Фенікс» придбати теплозахисні вікна можна на виплату, без банківських посередників і переплати, строком на 3 місяці. А це означає, що заміну вікон не треба відкладати до кращих часів і можна встигнути замінити вікна до зими, щоб не переплачувати за новими тарифами за газ.

 • Високий ступінь теплозахисту взимку - відображаючи теплове випромінювання, яке надходить від приладів опалення назад в приміщення взимку, тим самим зберігаючи на 52% більше тепла.
 • При зовнішній температурі -26° С, температура на поверхні внутрішнього скла складає +14,7° С.
 • За своїх теплозахисних властивостях перевершує звичайне вікно в 21 разів.
 • Перешкоджає випаданню конденсату на склі та його промерзання.

Рекомендації по вікнам

Рекомендація - Для установки вікон в кімнатах, які розташовані на тіньовій стороні приміщення і на тихій вулиці.

Увага при виборі! Якщо вікна виходять на сонячну сторону, предмети в будинку перегріються під впливом прямих сонячних променів, що призведе до додаткових витрат на охолодження будинку (кондиціонери, вентилятори). Зберегти прохолоду в будинку зажадає ще більших грошових витрат, ніж обігріти взимку. Тому теплозахисне вікно не рекомендоване для встановки на сонячну сторону!

Безкоштовний замір вікон