phone (050) 5555-018 | (098) 026-13-73
Вікна Фенікс
Menu
 • Вікна без монтажу зі знижкою

  Оформити замовлення

 • slider

  Бронюйте договір!

 • Салон Вікон Фенікс
 • ВІКНА ФЕНІКС

  ВІКНА ФЕНІКС

  Салон вікон "Фенікс" в Кіровограді, Черкасах, Знам'янці, Кременчуці

 • енергоефективні вікна
 • slider
 • 10 років на ринку вікон
 • Задоволені клієнти
 • photo
 • Лідер на ринку вікон в Україні
 • Кращі монтажники вікон
 • Сервісне обслуговування вікон
 • Вікна без рекламацій
 • Встановлено понад 100000 квадратних метрів вікон
 • Сертифіковане виробництво вікон

Забронюйте договір:  

Держава компенсує 35% вартості вікон

Балконні рами в Кременчуці

Фірмовий салон вікон «Фенікс» знаходиться за адресою: Вул. Соборна 18/14 (Леніна) 3 етаж офіс 301, в приміщенні ІндустріалБанка

Телефони: 098-026-13-73 , 068-207-91-80

photo photo
Map

Графік роботи:
пн-пт с 9.00-18.00
суб с 10.00-15.00

Менеджер по роботі з клієнтами Кривошея Марія
Менеджер з продажу вікон - Марія

Переможець конкурсу «Кращі з найкращих»
за підсумками 2014 року в номінації «Улюбленець клієнтів»
- за найвищий показник за кількістю постійних клієнтів та кількістю рекомендацій.

З балконної рами в Кременчуці можна при бажанні зробити, втілюючи в життя всі Ваші дизайнерські задумки, функціональну і зручну додаткову кімнату. Використовувати балкон або лоджію можна як зимовий сад, особистий кабінет, бібліотеку або дитячу ігрову кімнату, де буде тихо і затишно для того, щоб насолоджуватися своїми улюбленими справами. Дуже часто балконні рами в Кременчуці використовують як комору, наприклад для зберігання консервації.

Перетворення цих функціональних «міні-кімнат» залежить тільки від Ваших бажань і фантазій, а завданням компанії «Фенікс» є використання багатофункціональних і якісних вікон при склінні лоджії або балкону. Ми готові реалізувати найсміливіші і креативні проекти, використовуючи для скління енергоефективні вікна, щоб Ваш балкон став затишним і улюбленим куточком.

Природне освітлення є перевагою балкона, в порівнянні з внутрішніми приміщеннями квартири або будинку. Також природне освітлення - це основна вимога і важлива характеристика для вирощування квітів, для робочого кабінету або ж дитячого спортивного куточку, але при цьому балкон є не найтеплішою кімнатою і як правило, ця кімната без опалення. І для того, щоб забезпечити комфорт і затишок впродовж всього року, незалежно, будь то холодна зима чи спекотне літо, потрібно вибирати правильне скління балконних рам в Кременчуці. Наприклад для сонячної сторони приміщення, на якій знаходиться балконна рама, компанія «Фенікс» використовує енергоефективні вікна категорії сонце і теплозахисні (Дізнатися більше).

Балконні рами в КременчуціПравильне скління балконe або лоджії захистить Вашу квартиру або будинок від холоду, спеки, вологи, протягів і шуму. Також можна при необхідності захистити квартиру від зловмисників (наприклад, 1 поверх), підібравши відповідну фурнітуру, віконну ручку і склопакет. У всіх цих тонкощах і особливостях Вам допоможуть розібратися менеджери компанії «Фенікс», попередньо з'ясувавши у Вас побажання по планованої експлуатації балкона.

Ціни на балконні рами в Кременчуці відрізняються, залежно від розмірів, від кольору профілю, від складності конструкції і кількості стулок. Вибираючи кому довірити установку балкону, орієнтуйтеся тільки на компанії, які завоювали довіру клієнтів і перевірені часом. На компанії, у яких постійні монтажні бригади, так як, наприклад зняття правильних розмірів і установка конструкції є одним з найбільш важливих і відповідальних моментів при склінні балконних рам в Кременчуці. Замовляючи балкон, пам'ятайте про те, що навіть найдорожчу і найякіснішу конструкцію можна зіпсувати поганою і непрофесійною установкою. Тому в компанії «Фенікс» всі співробітники відповідально виконують свою роботу, починаючи від менеджерів, які підберуть правильну конфігурацію, враховуючи дизайнерські побажання, кількість відкриттів і поділів, щоб конструкція була жорсткою і при цьому, було зручно мити. Порадять, який склопакет і профіль по ширині вибрати, щоб рама стояла жорстко і міцно, а майстри по вимірах і установці знімуть правильно розмір і якісно встановлять. Наша команда докладе максимум зусиль для того щоб Ви, як клієнт, залишилися задоволені співпрацею з нашою компанією і рекомендували нас родичам, друзям і сусідам.

Балконну раму в Кременчуціможна купити в розстрочку на 3 місяці. Розстрочка оформляється в салоні вікон «Фенікс» без участі банківських установ та переплати. Аванс становить 50% від вартості договору, а залишок розбивається рівними частинами на 3 місяці.

Детальніше читати про розстрочку без переплат

Замовити балконну раму Ви можете прямо зараз, подзвонивши по телефону 098-0261373. Також Ви можете звернутися до найближчого до Вас салону вікон «Фенікс» (Див. контакти)

Нижче представлені стандартні варіанти конфігурацій балконних рам в Кременчуці.

скління балконної рами в Кременчуці

Безкоштовний замір вікон