phone (050) 5555-018 | (098) 026-13-73
Вікна Фенікс
Menu
 • 10 років на ринку вікон
 • Задоволені клієнти
 • photo
 • Лідер на ринку вікон в Україні
 • Кращі монтажники вікон
 • Сервісне обслуговування вікон
 • Вікна без рекламацій
 • Встановлено понад 100000 квадратних метрів вікон
 • Сертифіковане виробництво вікон

Забронюйте договір:  

Держава компенсує 35% вартості вікон

НАСЛІДКИ ХОЛОДНИХ ЗИМ ТА ВСТАНОВЛЕНИХ ДЕШЕВИХ НЕЯКІСНИХ ВІКОН

Якщо Ви хочете запобігти утворенню неприємних явищ на вікнах, будь-ласка, звертайте увагу на продукцію, яку вам пропонують. Наприклад холодна зима 2017! Вам будо тепло? Якщо так, то Вам можуть позаздрити багато сімей міста та області. Чому? Причин багато… Одного дуже морозного ранку вони спостерігали картину, як за ніч вздовж підвіконня утворилася крига, яку лише за допомогою обігрівача, ножів, а деякі жінки, навіть феном намагалися розтопити. Після таких дій на профілі утворювалися пошкодження. І що з ними робити? І це лише початок.В інших сім`ях, квіти, що стояли на підвіконні просто замерзли. Чому? Тому що ущільнювач, а також «якісна фурнітура» не створювали щільний прижим стулки до рами, що призводило до наявності протягів, продування. Як наслідок, прокинувшись зранку, домогосподарки та бабусі пенсіонерки, спостерігали жахливу картину, їх улюблені квіти просто замерзли від холоду. Хто з Вас наймав спеціалістів, які робили відкоси? Скільки коштують іх послуги? Хороший спеціаліст і хороша робота, коштувати дешево не будуть. Правда? Уявіть, коли влітку робили ремонт, витрачали по 1000-1500 гривень на відкоси на одне вікно… а за зиму вони перетворилися на плацдарм для сирості і цвілі. Чому? Конденсат на вікнах… Скільки даремно часу витрачалося щоб вимокати всю вологу. А коли залишили на підвіконні ганчірку, за ніч вона перетворювалась на кригу, яка пристала до вікна…А саме неприємне, коли діти граються в квартирі, а потім хворіють. Протяги, продування, холод шкодять нашому здоров’ю і здоров’ю дітей.


З цими проблемами можна впоратись замінивши склопакет, ущільнювач, фурнітуру. Але якщо порахувати виходить набагато дорожче, ніж один раз і назавжди придбати енергоефективне пластикове вікно в Кременчуці Намагаючись зекономити на вікні, заплативши меншу вартість, а також довірившись продавцеві, який обіцяв, що за такі кошти буде « дужехороше вікно», як наслідок… холодні зими показали, що таке «дешеве і хороше»було лише частиною його плану продажів – головне кількість, а не якість. Авирішити проблему нікому, бо вже немає нікого. Ви на одинці з холодом на відстані 8 мм скла. Дехто взагалі побачив, що таке деформація вікна, і не з чуток і картинок в інтернеті, а наживо. Чому так відбувається? Чому ми дозволяємо проводити експерименти на своїх чесно зароблених грошах?

Уявіть, як приходиться тим людям, що живуть в приватному будинку. Вони купували вікна, щоб потім платити менше за опалення, а виходить що оплачують більше – крига навікні, сирість на підвіконні понижують температуру.

последствия холодных зим

Чому так? Просто бажання заробити встановити і зникнути, а що буде далі? Іх не хвилює, ось головний пріоритет «сезонних віконних компаній». Головне не те, що ми купуємо, а те чому ми так робимо. Дешеве купуємо, хоча самі знаємо скільки є народних повір про куплені дешеві речі. Невже щоб переконатись, що цього не можна робити, ми повинні перевірити на собі, як вдитинстві – не можна сунути руку в окріп, говорили батьки, тому що буде опік. Ми з Вами допускалися помилок, але рана заживає, а розуміння, що так робити неможна глибоко укорінюється в нашій свідомості. Невже гроші зараз заробляютьсядуже легко? Чи дають кредити на вікна під малий відсоток? Ви відкладаєте гроші, щоб зробити правильну інвестицію в майбутнє – кожного місяця заощаджувати свій сімейний бюджет при сплаті за опалення взимку, за кондиціонування влітку. А коли приходить час робити вибір – ми економим на нинішньому, забуваючи про майбутнє…тому що ЧИСЛА зіграли свою роль. Тут менше на 600 гривень ніж енергоефективне вікно. Як результат про це Ви читали на початку статті.

Думайте про майбутнє…

Не ЧИСЛА повинні відігравати важливу роль при виборі, а результат, який ви отримаєте в майбутньому.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ВАШЕ МАЙБУТНЄ

Час прийняття рішення спливає, а платити менше хочеться вже сьогодні. Кожного місяця, в двадцятих числах, черги в банках, пошті, прийшов час платити по рахунках за послуги ЖКГ. Коли споглядаємо на цифри в квитанціях охоплює жах. Суми просто величезні, взимку за опалення, а влітку за електроенергію. І всі розуміють, що це тільки початок, що коштувати енергоресурси дешевше вже ніколи не будуть.Якщо порахувати все разом приходить лише один висновок – прийшов час задуматися про альтернативні варіанти, про купівлю універсальної конструкції, адаптованої до аномальної літньої спеки і до холодних зим одночасно. Така продукція з`явилася в компанії «Фенікс» ще на початку 2010 року – енергоефективне вікно. Це нове покоління пластикових вікон в Кременчуці, які впроваджуються в життя і орієнтовані на раціональне використання енергоресурсів і власного сімейного бюджету.Саме економічна криза 2008-2010 років і яка в нашій країні тільки поглибилась та продовжується і далі, позитивно вплинула на відношення людей до своїх затрат. Почався пошук можливостей розумного співвідношення ціни, якості, а головне можливості заощаджувати. Коли прийшов час робити заміну вашим вікнам, у Вас виникає дилема – як вибрати серед великого асортименту саме те, що вам необхідно. На що ви звертаєте увагу? На профіль? Склопакети? І все? А вікно має бути в цілому енергоефективним, а не тільки окремі його частки. Кожна деталь і механізм з яких складається вікно має бути енергоефективною. Ви задасте собі питання, для чого знати все це? Всі терміни? Відповімо Вам прикладом: коли питання заходить про купівлю ліків, Ви досконально вивчаєте інструкцію, радитесь зі спеціалістами, тому що знаєте, що ціна помилки – ваше здоров’я, а бо здоров’я Ваших близьких. Перед тим як робити вибір потрібно все вивчити. Коли вибір падає на вікна – Ви готові «ризикувати» власними коштами, часом, нервами? Ви готові експериментувати? Ми думаємо ні! Краще один раз і назавжди, ніж раз по раз одне і теж.

Тому приходьте або телефонуйте в салони вікон «Фенікс» і наші професійні менеджери нададуть кваліфіковану консультацію і допоможуть зробити правильний вибір.

Вибрати і замовити енергоефективні вікна Фенікс можна у фірмових салонах:

Черкаси

Байди Вишневецького 40 - знаходимося в приміщенні центрально ПриватБанку

Тел.: 0472-507446

Тел.: 096-3351409

вул. Сумгаїтська 24/1
біля TRASH

Тел.: 0472-507448

Тел.: 096-3351419

Кіровоград

вул. Дворцова, 25

Тел.: 0522-270809

Тел.: 050-5555018

Тел.: 050-1089972

Знам'янка

вул. Калинова,
118-в

знаходимося в приміщенні Приватбанку,
район вокзалу

Тел.: 095-3685933

Тел.: 050-5555018

Тел.: 099-7078075

Кременчук

Вул. Першотравнева 38А знаходимось в приміщенні центрального Приватбанку

Тел.: 098-0261373

Тел.: 068-2079180

Детальніше ...

Все про фурнітуру

Фурнітура- один з найважливіших елементів у пластиковому вікні. Якість та функціональність якої, впливає як на ціну, так і на довговічність роботи всіх механізмів. Багато покупців, та і багато менеджерів віконних компаній, не приділяють належну увагу питанню вибору фурнітури, хоча саме з її допомогою ми відкриваємо і закриваємо вікна кожен день по кілька разів. І ті покупці, які обійдуть питання вибору фурнітури стороною, можуть натрапити на ряд проблем при експлуатації нових пластикових вікон в Кременчуці, Кіровограді, Черкасах та Знам'янці. 

При виборі компанії, якій ви довірите скління свого житла і свої гроші, не соромтеся питати у них про фурнітуру, та й не тільки питати, а треба дивитися на неї, пробувати відкривати і закривати, питати на скільки циклів відкривання вона розрахована, які функції може виконувати? Хоча у віконній компанії гідною того, щоб Ви розмістили у них замовлення, Вам самі все повинні показати і розповісти, і ключове слово тут саме показати і дати перевірити роботу, а не сказати просто на словах, всю суть важливості вибору фурнітури і про те, які додаткові функції вона може виконувати.

Фурнітура – це механізми і деталі, які забезпечують відкривання віконних стулок.

Стандартний комплект фурнітури для пластикових вікон включає в себе: 

 • - набір запірних елементів, що забезпечує щільний притиск стулки; 
 • - обмежувач помилкового відкривання стулки, не дозволяє вашій стулці відкритися одночасно у відкидному і поворотному положенні;
 • - механізм, підтягуючий стулку при закритті, і виключає протяги в області ущільнювача.

Але це, не межі, для надійної фурнітури.

photoСпочатку покупець бачить віконну ручку і зв'язку механізмів, а ось тонкощі можна відчути лише під час експлуатації. 

Досвідчений менеджер повинен підказати, яку краще фурнітуру встановити на Ваше вікно в залежності від розміру стулки, ваги і того, як буде експлуатуватися дана конструкція, а так само запропонувати додаткові можливості механізмів. І саме правильно підібрані функції і якісна фурнітура в віконній стулці, не менш важливі, ніж петлі і замок на вхідних дверях. І вони повинні підкорятися господарям з легкістю, а ось «непроханим гостям» навпаки протистояти.

Які ж це додаткові можливості? Давайте детальніше розберемо це питання.

Віконна ручка - це перше, до чогови будете торкатися і з допомогою ручки, ви будете відкривати і закривати вікно. Вона повинна працюватим'яко, без скрипів. Якщо у вас є маленькі діти і ви живете вище першого поверху, то вам потрібно встановлювати ручку з ключем або дитячий замок для пластикових вікон. Будь-який з цих механізмів встановлений додатково на віконній стулці не дасть дитині самостійно відкрити вікно і у вас буде на серці спокійно, Ваша дитина в безпеці. Також ручка з ключем – це додатковий механізм противзламу, що актуально для перших поверхів.

  photo

Для зручного провітрювання приміщення взимку і мінімальних тепловтрат актуально було б встановити механізм мікропровітрювання. Цей режим відкриває стулку на мінімальну відстань у відкидному положенні. Це дуже зручно в зимовий період.

   photo

Механізм покрокового провітрювання, дозволить відкривати Ваше вікно на різні рівні 4-6 можливих положень відкривання.

Для збереження укосів  цілими, або ж для запобігання удару віконної ручки об скло на балконній рамі (за умови, якщо стулка відкрита) під час пориву вітру, можна встановити обмежувач відкривання стулки, тобто вона буде в зафіксованому положенні і не вдариться ніколи ні об укіс, ні об скло.

photoЯкщо стулка великих розмірів можна встановити механізм - мікроліфт. Він буде перешкоджати провисанню стулки і полегшить навантаження в закритому положенні. 

Щоб ускладнити проникнення «непрошених гостей» потрібно встановлювати протизламні відповідні планки разом з протизламними запірними цапфами, сюди ж варто додати ручку з кнопкою або з ключем.

Довговічна і надійна робота фурнітури, безпосередньо залежить від покриття всіх механізмів і деталей.

Антикорозійне покриття забезпечує захист деталей від іржі і окислення. І при цьому повинна бути дотримана товщина шару антикорозійного покриття, що є досить трудомістким та енергоємним, і звичайно позначається на ціновій політиці.

photo

Лідерами продажів на ринку віконної фурнітури в Україні стали європейські і турецькі виробники. Сама надійна фурнітура виробництва Німеччини, а лідирує в сегменті економ Туреччина. Якщо Ви не будете користуватися вікнами, або ж тільки іноді, щоб помити (наприклад, у виробничому приміщенні, в цеху, в сараї), то можна вибрати і економ варіант фурнітури, але якщо Вам потрібні вікна в будинок або квартиру, де Ви живете, то ні про які економ варіанти не може бути й мови. До речі,такі економ варіанти фурнітури, профілю, так і всього вікна в цілому, Ви легко знайдете в будь-якій бюджетній установі, може навіть у себе на роботі, а можливо використуєтесь на своє муробочому місці такими полегшеними вікнами. І для того, щоб прийняти для себе правильне рішення при виборі пластикових вікон в Кременчуці, Черкассах, Кіровограді і Знам'янці, просто подивіться на них ще раз, перевірте роботу, подивіться на їх колір через деякий час після установки і задайте собі питання - чи Ви хочете користуватися такими вікнами щодня у себе вдома?

Допоможуть зробити правильний вибір, залежно від Ваших потреб і умов експлуатації вікон, наші професійні менеджери і майстри в будь-якому найближчому салоні вікон Фенікс.

 

Детальніше ...

СКЛОПАКЕТИ ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Склопакет - конструкція, що складається з двох або трьох стекол, герметично сполучених між собою за допомогою дистанційної рамки та герметиків.

Займає 90% всієї площі пластикового вікна.

 

 

photo

 

Будова склопакета

Якісний склопакет це повністю герметична конструкція, яка не пропускає ні повітря, ні вологу. Якщо такий склопакет занурити під воду, він може пролежати від декількох тижнів до декількох місяців, а вода всередину так і не проникне. Герметичність досягається за рахунок спеціальних герметиків, які за зовнішнім виглядом схожі на чорну смолу і знаходяться по всьому периметру склопакета. Для герметизації застосовують бітум.

 photo

Отже, що ж таке дистанційна рамка, і яка її функція? Дистанційна рамка - це планка, зроблена з алюмінію, яка чітко визначає дистанцію між стеклами в склопакеті і товщину камери. Усередині рамка наповнена кульками силікогелю, які є абсорбентом. Їх наявність обов'язкова, так як при виробництві склопакетів, всередину потрапляє повітря, що має в своєму складі частинки вологи, яку силікогель вдало абсорбує.

photoКамера - це простір між склом склопакета. На даний момент, склопакети передбачають 1 або 2 камери. Більше камер - більше тепло- і шумоізоляція. Двокамерний склопакет складається з 3 стекол, а однокамерний - з 2 стекол.

Шумо- і теплоізоляція це два основні показники якості склопакетів, на які потрібно звертати увагу при виборі. Впливати на ці показники можна за допомогою товщини скла, ширини повітряних камер, ширини самого склопакета, використанням низько емісійних і селективних стекол. У кожного склопакета є своя формула:

Наприклад:
1. 4-8-4-12-4 - скло займає непарні позиції, а повітряні камери - парні, конкретно ця формула означає, що складається склопакет з трьох стекол товщиною по 4 мм, і двох камер шириною 8 і 12мм, ширина даного склопакета складає 32мм.

Також у формулах використовуються буквені позначення.

Наприклад:
2. 6i-14ar-4 - склопакет однокамерний шириною 24мм, що складається з двох стекол, одне з яких товщиною 4 мм, а інше скло низько емісійне (енергозберігаюче і-скло) товщиною 6 мм, повітряна камера між стеклами шириною 14мм заповнена інертним газом аргоном ,

Прогрес у віконній індустрії не стоїть на місці, активно просуваючись вперед, і компанія «Фенікс» рухається разом з ним, пропонуючи нашим клієнтам тільки найкраще. З кожним роком з'являються вдосконалені продукти і нові технології, здатні збільшувати теплові показники склопакетів і всього вікна в цілому.

Основні види склопакетів з використанням нових технологій це енергозберігаючі та мультифункціональні склопакети.

Енергозберігаючі склопакети здатні збільшити показник теплоізоляції від 25 до 90%. Якщо порівняти звичайний однокамерний склопакет з показником теплоізоляції 0,35, і однокамерний енергозберігаючий склопакет, у якого такий показник 0,61, то бачимо різницю показників теплоізоляції в 2 рази.

photo   photo

Досягається ж такий результат за допомогою унікального магнітронного напилення на основі срібла, оксиду титану та інших металів. Напилення знаходиться на внутрішньому склі, і всередині склопакета, тобто пошкодити його неможливо. Таке напилення працює за принципом дзеркала - відображає тепло яке надходить від батарей до вікна, назад в приміщення, тим самим зберігаючи його. Такі склопакети компанія «Фенікс» використовує в теплозахисних вікнах.

Мультифункціональний склопакет це нове покоління енергозберігаючого склопакета, він також відображає теплове випромінювання, але вже в обидві сторони, тобто відображає і всередину приміщення тепло від батарей, і на вулицю сонячне теплове випромінювання. У такому склопакеті використовується селективне скло з багатошаровим напиленням. Напилення знаходиться на зовнішньому склі і всередині склопакета, пошкодити неможливо. Є ідеальним рішенням для вікон, які стоять на сонячній стороні приміщення. Такі склопакети компанія «Фенікс» використовує в сонце і теплозахисних вікнах «2в1» 

  photo photo

Мінімальна товщина скла в склопакеті повинна бути 4мм, якщо скло тонше це вже неприпустимо, і якщо раптом так виявилося, що у Вашому новому вікні стоїть скло товщиною 3 мм - швидше за все Вас обдурили.

Для досягнення максимальної тепло і звукоізоляції використовують нізкоеміссионне і селективне скло товщиною вже 6мм.

В асортименті скла вибір досить широкий. Це і гартоване скло, яке має підвищену міцність, і триплекс скло - два скла склеєних між собою, і рифлені. Так само можна створити незвичайний дизайн за допомогою тонованого скла, малюнків.

Підібрати правильний і відповідний для Вашого житла варіант скління, з урахуванням всіх  Ваших побажань, допоможуть професійні менеджери та майстри компанії «Фенікс», для цього достатньо просто подзвонити за номером 050-5555-018 або відвідати найближчий до Вас фірмовий салон вікон Фенікс.

Детальніше ...

Вікна Фенікс тільки екологічні чисті технології виробництва Greenline

Вікна Фенікс тільки екологічно чисті технології для виробництва.

photo

Greenline - сучасна екологічно-чиста технологія виробництва пластикових вікон. Сьогодні пластикові вікна вважаються не просто виробом з ПВХ, це унікальна конструкція, яка відповідає європейським стандартам якості і потребам сучасної людини.

GreenLine - давно не розкіш, це необхідність. Компанія «Фенікс»  піклується про природу і про здоров'я кожної людини, тому ми відмовилися від використання свинцю при виробництві профільних систем для пластикових вікон, який є шкідливим для організму, замінивши його екологічно чистими компонентами. Наша компанія 10 років є лідером на ринку пластикових конструкцій, і ми вибираємо тільки самі прогресивні технології виробництва і наш вибір - GreenLine - екологічно чисті технології !!!

  photo

Вироби з ПВХ зараз на піку своєї популярності. Однак ПВХ матеріал використовується не в чистому вигляді, для надання йому необхідних якісних характеристик використовується ряд стабілізаторів, пластифікаторів, кольорових пігментів і т.п. Основним модифікатором є свинець. Самі вікна не приносять шкоди навколишньому середовищу і людству, починаючи від стадії виробництва і до етапу утилізації, так як частка свинцю у складі незначна. Проте виготовлення, утилізація та переробка виробів з ПВХ, не є екологічно чистими виробництвами. Свинець - це важкий метал і дуже токсичний, він накопичується в організмі людини. Смертельна доза свинцю для дорослої людини складає 10 г, а 1-3 г викличуть складну інтоксикацію. Щоб отримати отруєння достатньо жити в забрудненому середовищі, яке ми самі і забруднюємо. Виведення такого важкого металу, як свинець, непосильно медицині.

У ході багатьох досліджень виробники пластикових вікон знайшли ідеальну альтернативу свинцевим стабілізаторам - екологічно безпечну сполуку кальцію і цинку. Концерн Profine першим в 2004 році перейшов на унікальну екологічно чисту технологію виробництва. Нова технологія виготовлення вікон отримала назву «Greenline» (зелена лінія). Компанія «Фенікс» продає профільні системи, які виробляються тільки з використанням екологічно безпечних стабілізаторів на основі сполуки кальцій-цинк (CaZn).

Екологічність технології кальцій-цинк, не єдина перевага. Пластикові вікна, вироблені за технологією GreenLine, набагато краще протистоять змінам погодних умов, а також мають більш довгий строк експлуатації, ніж вікна, в яких використовувалися стабілізатори на основі свинцю, вони не втрачають своїх якісних характеристик навіть протягом 40 років безперервної експлуатації. А також, завдяки технології Greenline, пластикові вікна отримали стійкий матовий блиск.

Одним з нових екологічних стандартів Європи є перехід на виробництво без використання свинцю. Великі виробники виробів з ПВХ взяли зобов'язання до 2015 року повністю перейти на виробництво без використання свинцю.

Компанія «Фенікс»  піклується про здоров'я своїх клієнтів, тому тільки екологічно чисті пластикові вікна, тільки GreenLine!

photo

 

 

 

Детальніше ...

Монтаж пластиковіх вікон взимку

Багато хто, напевно, чули про те, що не варто взимку використовувати монтажну піну. Час не стоїть на місці, а технології вдосконалюються. 

Ми використовуємо професійну, спеціально розроблену, зимову піну, яка має такі властивості:

 •   Застосовується при температурах до -10С;
 •   Підвищена адгезія;
 •   Швидке твердіння;
 •   Точно дозується;
 •   Стабільність після затвердіння;
 •   Підвищені тепло і звукоізоляційні властивості;
 •   Стійкість до старіння.

З цього випливає, що якість монтажу пластикових вікон взимку, не поступається якості монтажу влітку.

За часом монтаж, наприклад, стандартного вікна для кухні  шириною 1300 мм, висотою 1400мм, триває близько 2 годин, з яких проріз без вікна буде знаходитися всього 20 - 30 хвилин. Охолодиться за цей час тільки повітря, але не саме приміщення, тому краще прибрати з кімнати, в якій , буде проходити монтаж пластикового вікна квіти, домашніх тварин, а дітей не завадить відправити в гості до бабусі.

photoЩе одним з плюсів зимового монтажу є легке визначення місць, які вимагають додаткового утеплення. У холодну пору року досить просто виявити щілини і місця продування при закладенні швів, і, невідкладно виправити дефект.

Ще один з важливих чинників успішного і якісного монтажу - професіоналізм майстрів і цей фактор не залежить від сезону. Тільки кваліфіковані та досвідчені фахівці проведуть монтаж швидко і при цьому якісно, залишивши відкритий отвір на мінімальний час.

Сподіваємося, що дана інформація допоможе у прийнятті рішення про заміну вікон у зимовий період часу.

Ви і Ваші близькі будете насолоджуватися теплом і затишком з вікнами від салону вікон Фенікс.

 

Детальніше ...

Міфи про деревяні та пластикові вікна

Міфи про дерев'янні і пластикові вікна.

1. Міф - пластикові вікна не екологічні.

Багато хто помиляється, роблячи поспішні висновки про те, що пластикові вікна не екологічні, тільки з почутої «хімічної» назви матеріалу, з якого виробляють профіль, полівінілхлорид ПВХ і те, що при виробництві профілю додають свинець. Але ж мало хто знає, що ще 10 років тому, при виробництві пластику великі європейські концерни, свинець замінили на екологічно чисті стабілізатори кальцій-цинку, які абсолютно не шкодять нашому здоров'ю, а область застосування пластику збільшується до безмежних розмірів. ПВХ застосовується в медицині (ємності для зберігання крові, хірургічні рукавички, трубки для годування), у побуті (посуд, прилади, упаковки), це елементи меблів та деталі автомобілів, і т. д. Це говорить про те, що пластикові вікна безпечні для нашого здоров'я.

2.  Міф - на відміну від пластикових вікон, дерев'яні вікна є екологічно чистими.

До обробки дерево дійсно чисте та натуральне, але тільки до... а от після обробки, яку роблять для того, щоб не було набухання, гниття і розтріскування, про екологічність вже говорити не доводиться, так як обробляють дерев'яні вікна клеями, розчинниками, дубильнимиречовинами, лаками, фарбами, антисептиками, розчинниками і просоченнями. У результаті залишається лише назва «натуральні», ну і природний малюнок і нічого спільного з екологією такі вікна не мають.


photo photo

Замовити пластикові вікна в Черкасах  ламіновані під колір дерева можна в компанії «Фенікс», також наші фірмові салони працюють в містах Кременчук, Кіровоград та Знам'янка.

 

Детальніше ...

Історія походження першого синтетичного пластику

Комфорт в домі

ХХІ століття... Прогресс розвитку людства рухається вперед з великою швидкістю і точністю. Люди вивчають новіможливості для комфортного життя та економії своїх ресурсів і часу. Ми навчилися реалізовувати всі можливі ідеї для цього. 

За останні 100 років інновації торкнулися і галузі утеплення наших будинків. Люди все більше приділяли уваги цьому питанню і знайшлися вчені, які зробили прорив у цій сфері. 

Щоб погода не зіпсувала загальну атмосферу вдома, ми утеплюємо стіни, дахи, вікна. Більший відсоток втрати тепла йде через вікна і саме цим питанням займається наша компанія «Фенікс», точніше сказати: надати Вам дорогі клієнти, якісні енергоефективні вікна

З чого ж почалася історія пластикових вікон?

Відкриття в цій області зроблені в США, в 1907 р. хіміком Лео Беикелендом. Вчений розробив перший синтетичний пластик, при своїх дослідженнях, коли шукав чим замінити шелак (воскоподібна речовина, яку виділяють тропічні комахи). Лео Беикеленд отримав речовину, яка застигає і перетворюється в міцну матерію, невідому до цього людству. І першими пробними експериментами по застосуванню пластику було виготовлення телефонних апаратів. Винахід Беикеленда став грандіозним відкриттям і його почали застосовувати по всьому світу. 

Однак у віконній сфері пластик почали застосовувати набагато пізніше. Як казав Цицерон 2000 років тому "Ніщо не створюється відразу бездоганним". Тому тільки в 50х роках в Німеччині створена перша рама з полівініл хлориду (ПВХ), майстром Хайнц Паші. І з тих часів пластикові вікна залишаються лідерами на світовому віконному ринку і з роками лише вдосконалюються. 

Вчені змогли зробити ПВХ одним з найбільш хімічно нейтральних матеріалів у всьому світі, а підтвердженням цього є водопровід для питної води в Німеччині. Як відомо, саме в Німеччині, приділяється максимум уваги здоров'ю нації та екологічності в цілому. Світ без використання ПВХ, напевно, вже неможливий, так як ми щодня користуємося цим матеріалом. Зустрічаємо по більшій мірі в побуті, це предмети побутової техніки (чайники, миски, пакети, пластиковий посуд), це елементи меблів та її кріплення, обробки в автомобілях і т. п. А найцікавіше, використання у медицині. Адже навіть ємності для зберігання крові зроблені з полівінілхлориду. Так само це упаковки для таблеток, хірургічні рукавички, прилади для вимірювання тиску. Область використання ПВХ неймовірно широка, просто ми не завжди це помічаємо. 

Висновок з вище перерахованого: людство змогло винайти екологічно бездоганний матеріал - полівінілхлорид ПВХ!

Пластикові вікна в Знам'янці купити, можна зателефонувавши прямо зараз за номером 050-5555018, також фірмові салони вікон «Фенікс» працюють з 9 -18 години, кожен день в таких містах, як Черкаси, Кременчук та Кіровоград.

 

Детальніше ...

Цікаві факти про скло та пластикові вікна

Цікаві факти про скло та пластикові вікна для вас зібрала компанія Фенікс. 

photo

Пластикові вікна стали дуже популярні в сучасному світі. Мільйони людей користуються саме пластиковими вікнами, в першу чергу, тому що це доступно і зручно. Але не всі знають, що вони собою представляють насправді, деяким це нецікаво або неважливо. Але є й допитливі люди, які задаються різними питаннями про те, що це за пластикові вікна і що вони собою являють? Для таких любителів компанія «Фенікс» зібрала цікаві факти про пластикові вікна.

Ну що ж, почнемо:

 1. Cамая звичайна кухонна сіль є основною сировиною для виготовлення профілю ПВХ.
 2. Полівінілхлорид (ПВХ), з якого виготовляють профіль для пластикових вікон, практично не загоряється, на відміну від пластмаси. Температура, при якій ПВХ запалюється, повинна скласти 390 градусів за Цельсієм, а наприклад, деревина запалюється при температурі 250 градусів за Цельсієм.
 3. Відомий нам німецький концерн BASF, виробник аудіо та відео касет, випустив першу найбільшу партію ПВХ ще в 1931 році.
 4. У Паризькому Палаці технології та індустрії, 1950 року будівлі, встановлено найбільше в світі вікно. Вірніше їх три, скло в цих вікнах незбиране, товщиною 15мм. Висота цих гігантських вікон 50 метрів, а ширина 218 метрів, розташовані вони по відношенню один до одного симетрично. На такий масштаб варто подивитися своїми очима.
 5. За 60 секунд виготовляються від 5 до 8 метрів ПВХ профілю, на спеціальному обладнанні, на екструдерах.
 6. Перше у світі пластикове вікно було створено в 1954 році в Німеччині, але задум цей спочатку належав американцям.
 7. Колір ламінації «Махагон» названий не на честь метелика махаона, як багато хто думає, а на честь однієї з порід червоного дерева «Светіння Махагони»
 8. Матеріал, який зараз дуже успішно застосовується у віконній індустрії, а саме триплекс (багатошарове скло) винайшов Едвард Бенедиктус, французький хімік, коли впустив колбу. Впавши, колба лопнула, але не розлетілися на частки, тому що на стінках був застиглий спиртовий нітрат целюлози.
 9. Вперше триплекс у промислових цілях застосовували під час Першої світової війни для виготовлення протигазів.
 10. Вага квадратного метра триплекс скла 3/1/3 становить 16 кілограм.
 11. Якщо з висоти 12 метрів буде падати зі своєю природною швидкістю свинцева кулька вагою 227 грам, то лист триплексу легко витримає такий удар.
 12. Якщо порівняти ударну міцність звичайного флоат- скла і такої ж товщини триплекса, то ударна міцність останнього буде в 12 разів вище.
 13. Зовнішня стінка профілю через 40 років втрачає 0,7 мм в товщині. Причину, по якій це відбувається, ніхтоназвати не може. Всі версії, поки викликають тільки багато суперечок.
 14. Максимальний розмір листа скла товщиною 2-2,5 мм, складає 6 метрів на 3,2 метра.

Купити пластикові вікна в Черкассах, Кременчуці, Знам'янці та в Кіровограді можна звернувшись за адресами в найближчий фірмовий салон вікон «Фенікс» або зателефонувавши за номером 050-5555018 прямо зараз.

 

Детальніше ...

Дешеві пластикові вікна жовтіють.

Цікавить багатьох людей і колір вікон, адже багато хто переконаний, а багато і є володарями вже жовтих або сірих пластикових вікон, які довірили свої гроші недобросовісним компаніям або ж просто хотіли зекономити на вартості, або їх ввели в оману горе-продавці, про те, що всі пластикові вікна однакові. Так з вигляду, пластикові вікна дуже схожі, і не знаючи всіх тонкощів можна дійсно так подумати, але якщо розібратися в деталях, то це зовсім не так. Наприклад, за колір профілю відповідає порошок білого кольору, який називається оксидом титану і саме його наявність в профілі і в якому відсотковому співвідношенні його добавлено, впливає на збереження білого кольору протягом всієї експлуатації вікон. Оксид титану - це один з найбільш дорогих елементів, який використовують при виробництві профільних систем, і природно, що у багатьох виробників завжди є бажання заощадити саме на ньому, додавши наприклад, замість оксиду титану - крейду, або заощадити на пропорції, і додати поменьше оксиду титану і побільше крейди. Так як відразу клієнт цього трюку не помітить, а часто клієнти самі просять зробити їм все дешевше, повіривши в те, що всі вікна однакові, є не мало виробників, які грішать саме на оксиді титану, та і не тільки на ньому. І такі вікна пожовкнуть дуже швидко при атмосферному впливі, і особливо, на сонячній стороні. При виборі вікон, та в принципі, як і будь-якого іншого товару, варто завжди пам'ятати, що чудес не буває і чим вікна дешевше, тим їх якість нижче, адже жодна компанія економити на своєму прибутку на користь клієнта не буде, а буде економити саме на якості використовуваних матеріалів. Тому замовляйте вікна, тільки у надійних і перевірених компаній, та не гоніться виключно за дешевою вартістю.

Порадити правильний варіант скління Вам зможуть менеджери компанії «Фенікс», в найближчому до Вас салоні, адресу можна подивитися тут

 

photo

 

Детальніше ...

Дитячий замок для пластикових вікон

Дитячий замок – для найважливіших людей у всьому світі.

Ця стаття зачіпає питання про безпеку Ваших дітей, звичайно в тій мірі, яка стосується пластикових вікон - «дитячий замок» або як його ще називають «віконна няня».

photo

Діти дуже допитливі і кожен з нас часом хапався за голову, дивуючись, як маленька дитина може так високо залізти, рухати самі важкі речі і часом вони краще нас розбираються в техніці. І коли в квартирі все вже вивчено, дитина спрямовує свій інтерес до вікна. Діти швидко вчаться і, спостерігаючи за діями батьків, відкрити вікно у них виходить часом з однієї спроби. Як же вберегти дітей від небезпеки і зберегти свою нервову систему? 

Батьки придумали вже багато цікавих варіантів: знімають ручку і носять її з собою; прив'язують ручку до батареї; відсувають важкі меблі, які можуть допомогти юному досліднику забратися на підвіконня.

photoНа допомогу батькам ми пропонуємо «дитячий замок» для пластикових вікон, це невеликий замок, який кріпиться внизу стулки і не порушує естетику Вашого вікна. «Віконна няня» не дозволяє відкривати вікно навстіж, його можна відкрити тільки на провітрювання, для того щоб підтримувати мікроклімат в квартирі. 

Купуючи «дитячий замок» Ви:

 •  Впевнені в безпеці Вашої дитини, адже діти - це сенс життя, коли дитина в безпеці у Ви спокійні.
 •  Економите свій час, який Ви зазвичай витрачали за наглядом дитини на вікні, або ж відсуваючи важкі меблі від вікон.
 •  Мікроклімат - постійний приплив свіжого повітря і при цьому Ваша дитина не відкриє вікно.

При купівлі пластикових вікон в Черкасах, Кременчуці, Кіровограді та Знам'янці, не забудьте подбати про безпеку Вашої дитини - встановіть на вікно маленького помічника «віконну няню». Дитячий замок незалежний елемент фурнітури, ним можна удосконалити вже встановлені пластикові вікна.

Дізнатися більш детальну інформацію, а також подивитися, як це працює, можна на найближчому до Вас офісі компанії «Фенікс», адресу можна дізнатися тут.

 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS
Безкоштовний замір вікон