phone (050) 5555-018 | (098) 026-13-73
Вікна Фенікс
Menu
  • 10 років на ринку вікон
  • Задоволені клієнти
  • photo
  • Лідер на ринку вікон в Україні
  • Кращі монтажники вікон
  • Сервісне обслуговування вікон
  • Вікна без рекламацій
  • Встановлено понад 100000 квадратних метрів вікон
  • Сертифіковане виробництво вікон

Забронюйте договір:  

Держава компенсує 35% вартості вікон
Четвер, 26 лютого 2015 08:44

Історія походження першого синтетичного пластику

Комфорт в домі

ХХІ століття... Прогресс розвитку людства рухається вперед з великою швидкістю і точністю. Люди вивчають новіможливості для комфортного життя та економії своїх ресурсів і часу. Ми навчилися реалізовувати всі можливі ідеї для цього. 

За останні 100 років інновації торкнулися і галузі утеплення наших будинків. Люди все більше приділяли уваги цьому питанню і знайшлися вчені, які зробили прорив у цій сфері. 

Щоб погода не зіпсувала загальну атмосферу вдома, ми утеплюємо стіни, дахи, вікна. Більший відсоток втрати тепла йде через вікна і саме цим питанням займається наша компанія «Фенікс», точніше сказати: надати Вам дорогі клієнти, якісні енергоефективні вікна

З чого ж почалася історія пластикових вікон?

Відкриття в цій області зроблені в США, в 1907 р. хіміком Лео Беикелендом. Вчений розробив перший синтетичний пластик, при своїх дослідженнях, коли шукав чим замінити шелак (воскоподібна речовина, яку виділяють тропічні комахи). Лео Беикеленд отримав речовину, яка застигає і перетворюється в міцну матерію, невідому до цього людству. І першими пробними експериментами по застосуванню пластику було виготовлення телефонних апаратів. Винахід Беикеленда став грандіозним відкриттям і його почали застосовувати по всьому світу. 

Однак у віконній сфері пластик почали застосовувати набагато пізніше. Як казав Цицерон 2000 років тому "Ніщо не створюється відразу бездоганним". Тому тільки в 50х роках в Німеччині створена перша рама з полівініл хлориду (ПВХ), майстром Хайнц Паші. І з тих часів пластикові вікна залишаються лідерами на світовому віконному ринку і з роками лише вдосконалюються. 

Вчені змогли зробити ПВХ одним з найбільш хімічно нейтральних матеріалів у всьому світі, а підтвердженням цього є водопровід для питної води в Німеччині. Як відомо, саме в Німеччині, приділяється максимум уваги здоров'ю нації та екологічності в цілому. Світ без використання ПВХ, напевно, вже неможливий, так як ми щодня користуємося цим матеріалом. Зустрічаємо по більшій мірі в побуті, це предмети побутової техніки (чайники, миски, пакети, пластиковий посуд), це елементи меблів та її кріплення, обробки в автомобілях і т. п. А найцікавіше, використання у медицині. Адже навіть ємності для зберігання крові зроблені з полівінілхлориду. Так само це упаковки для таблеток, хірургічні рукавички, прилади для вимірювання тиску. Область використання ПВХ неймовірно широка, просто ми не завжди це помічаємо. 

Висновок з вище перерахованого: людство змогло винайти екологічно бездоганний матеріал - полівінілхлорид ПВХ!

Пластикові вікна в Знам'янці купити, можна зателефонувавши прямо зараз за номером 050-5555018, також фірмові салони вікон «Фенікс» працюють з 9 -18 години, кожен день в таких містах, як Черкаси, Кременчук та Кіровоград.

 

Безкоштовний замір вікон