phone (050) 5555-018 | (098) 026-13-73
Вікна Фенікс
Menu
  • 10 років на ринку вікон
  • Задоволені клієнти
  • photo
  • Лідер на ринку вікон в Україні
  • Кращі монтажники вікон
  • Сервісне обслуговування вікон
  • Вікна без рекламацій
  • Встановлено понад 100000 квадратних метрів вікон
  • Сертифіковане виробництво вікон

Забронюйте договір:  

Держава компенсує 35% вартості вікон
Понеділок, 11 лютого 2019 11:56

НАСЛІДКИ ХОЛОДНИХ ЗИМ ТА ВСТАНОВЛЕНИХ ДЕШЕВИХ НЕЯКІСНИХ ВІКОН

Якщо Ви хочете запобігти утворенню неприємних явищ на вікнах, будь-ласка, звертайте увагу на продукцію, яку вам пропонують. Наприклад холодна зима 2017! Вам будо тепло? Якщо так, то Вам можуть позаздрити багато сімей міста та області. Чому? Причин багато… Одного дуже морозного ранку вони спостерігали картину, як за ніч вздовж підвіконня утворилася крига, яку лише за допомогою обігрівача, ножів, а деякі жінки, навіть феном намагалися розтопити. Після таких дій на профілі утворювалися пошкодження. І що з ними робити? І це лише початок.В інших сім`ях, квіти, що стояли на підвіконні просто замерзли. Чому? Тому що ущільнювач, а також «якісна фурнітура» не створювали щільний прижим стулки до рами, що призводило до наявності протягів, продування. Як наслідок, прокинувшись зранку, домогосподарки та бабусі пенсіонерки, спостерігали жахливу картину, їх улюблені квіти просто замерзли від холоду. Хто з Вас наймав спеціалістів, які робили відкоси? Скільки коштують іх послуги? Хороший спеціаліст і хороша робота, коштувати дешево не будуть. Правда? Уявіть, коли влітку робили ремонт, витрачали по 1000-1500 гривень на відкоси на одне вікно… а за зиму вони перетворилися на плацдарм для сирості і цвілі. Чому? Конденсат на вікнах… Скільки даремно часу витрачалося щоб вимокати всю вологу. А коли залишили на підвіконні ганчірку, за ніч вона перетворювалась на кригу, яка пристала до вікна…А саме неприємне, коли діти граються в квартирі, а потім хворіють. Протяги, продування, холод шкодять нашому здоров’ю і здоров’ю дітей.


З цими проблемами можна впоратись замінивши склопакет, ущільнювач, фурнітуру. Але якщо порахувати виходить набагато дорожче, ніж один раз і назавжди придбати енергоефективне пластикове вікно в Кременчуці Намагаючись зекономити на вікні, заплативши меншу вартість, а також довірившись продавцеві, який обіцяв, що за такі кошти буде « дужехороше вікно», як наслідок… холодні зими показали, що таке «дешеве і хороше»було лише частиною його плану продажів – головне кількість, а не якість. Авирішити проблему нікому, бо вже немає нікого. Ви на одинці з холодом на відстані 8 мм скла. Дехто взагалі побачив, що таке деформація вікна, і не з чуток і картинок в інтернеті, а наживо. Чому так відбувається? Чому ми дозволяємо проводити експерименти на своїх чесно зароблених грошах?

Уявіть, як приходиться тим людям, що живуть в приватному будинку. Вони купували вікна, щоб потім платити менше за опалення, а виходить що оплачують більше – крига навікні, сирість на підвіконні понижують температуру.

последствия холодных зим

Чому так? Просто бажання заробити встановити і зникнути, а що буде далі? Іх не хвилює, ось головний пріоритет «сезонних віконних компаній». Головне не те, що ми купуємо, а те чому ми так робимо. Дешеве купуємо, хоча самі знаємо скільки є народних повір про куплені дешеві речі. Невже щоб переконатись, що цього не можна робити, ми повинні перевірити на собі, як вдитинстві – не можна сунути руку в окріп, говорили батьки, тому що буде опік. Ми з Вами допускалися помилок, але рана заживає, а розуміння, що так робити неможна глибоко укорінюється в нашій свідомості. Невже гроші зараз заробляютьсядуже легко? Чи дають кредити на вікна під малий відсоток? Ви відкладаєте гроші, щоб зробити правильну інвестицію в майбутнє – кожного місяця заощаджувати свій сімейний бюджет при сплаті за опалення взимку, за кондиціонування влітку. А коли приходить час робити вибір – ми економим на нинішньому, забуваючи про майбутнє…тому що ЧИСЛА зіграли свою роль. Тут менше на 600 гривень ніж енергоефективне вікно. Як результат про це Ви читали на початку статті.

Думайте про майбутнє…

Не ЧИСЛА повинні відігравати важливу роль при виборі, а результат, який ви отримаєте в майбутньому.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ВАШЕ МАЙБУТНЄ

Час прийняття рішення спливає, а платити менше хочеться вже сьогодні. Кожного місяця, в двадцятих числах, черги в банках, пошті, прийшов час платити по рахунках за послуги ЖКГ. Коли споглядаємо на цифри в квитанціях охоплює жах. Суми просто величезні, взимку за опалення, а влітку за електроенергію. І всі розуміють, що це тільки початок, що коштувати енергоресурси дешевше вже ніколи не будуть.Якщо порахувати все разом приходить лише один висновок – прийшов час задуматися про альтернативні варіанти, про купівлю універсальної конструкції, адаптованої до аномальної літньої спеки і до холодних зим одночасно. Така продукція з`явилася в компанії «Фенікс» ще на початку 2010 року – енергоефективне вікно. Це нове покоління пластикових вікон в Кременчуці, які впроваджуються в життя і орієнтовані на раціональне використання енергоресурсів і власного сімейного бюджету.Саме економічна криза 2008-2010 років і яка в нашій країні тільки поглибилась та продовжується і далі, позитивно вплинула на відношення людей до своїх затрат. Почався пошук можливостей розумного співвідношення ціни, якості, а головне можливості заощаджувати. Коли прийшов час робити заміну вашим вікнам, у Вас виникає дилема – як вибрати серед великого асортименту саме те, що вам необхідно. На що ви звертаєте увагу? На профіль? Склопакети? І все? А вікно має бути в цілому енергоефективним, а не тільки окремі його частки. Кожна деталь і механізм з яких складається вікно має бути енергоефективною. Ви задасте собі питання, для чого знати все це? Всі терміни? Відповімо Вам прикладом: коли питання заходить про купівлю ліків, Ви досконально вивчаєте інструкцію, радитесь зі спеціалістами, тому що знаєте, що ціна помилки – ваше здоров’я, а бо здоров’я Ваших близьких. Перед тим як робити вибір потрібно все вивчити. Коли вибір падає на вікна – Ви готові «ризикувати» власними коштами, часом, нервами? Ви готові експериментувати? Ми думаємо ні! Краще один раз і назавжди, ніж раз по раз одне і теж.

Тому приходьте або телефонуйте в салони вікон «Фенікс» і наші професійні менеджери нададуть кваліфіковану консультацію і допоможуть зробити правильний вибір.

Вибрати і замовити енергоефективні вікна Фенікс можна у фірмових салонах:

Черкаси

Байди Вишневецького 40 - знаходимося в приміщенні центрально ПриватБанку

Тел.: 0472-507446

Тел.: 096-3351409

вул. Сумгаїтська 24/1
біля TRASH

Тел.: 0472-507448

Тел.: 096-3351419

Кіровоград

вул. Дворцова, 25

Тел.: 0522-270809

Тел.: 050-5555018

Тел.: 050-1089972

Знам'янка

вул. Калинова,
118-в

знаходимося в приміщенні Приватбанку,
район вокзалу

Тел.: 095-3685933

Тел.: 050-5555018

Тел.: 099-7078075

Кременчук

Вул. Першотравнева 38А знаходимось в приміщенні центрального Приватбанку

Тел.: 098-0261373

Тел.: 068-2079180

Безкоштовний замір вікон