phone (050) 5555-018 | (098) 026-13-73
Вікна Фенікс
Menu
  • 10 років на ринку вікон
  • Задоволені клієнти
  • photo
  • Лідер на ринку вікон в Україні
  • Кращі монтажники вікон
  • Сервісне обслуговування вікон
  • Вікна без рекламацій
  • Встановлено понад 100000 квадратних метрів вікон
  • Сертифіковане виробництво вікон

Забронюйте договір:  

Держава компенсує 35% вартості вікон
Четвер, 26 лютого 2015 14:30

СКЛОПАКЕТИ ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Склопакет - конструкція, що складається з двох або трьох стекол, герметично сполучених між собою за допомогою дистанційної рамки та герметиків.

Займає 90% всієї площі пластикового вікна.

 

 

photo

 

Будова склопакета

Якісний склопакет це повністю герметична конструкція, яка не пропускає ні повітря, ні вологу. Якщо такий склопакет занурити під воду, він може пролежати від декількох тижнів до декількох місяців, а вода всередину так і не проникне. Герметичність досягається за рахунок спеціальних герметиків, які за зовнішнім виглядом схожі на чорну смолу і знаходяться по всьому периметру склопакета. Для герметизації застосовують бітум.

 photo

Отже, що ж таке дистанційна рамка, і яка її функція? Дистанційна рамка - це планка, зроблена з алюмінію, яка чітко визначає дистанцію між стеклами в склопакеті і товщину камери. Усередині рамка наповнена кульками силікогелю, які є абсорбентом. Їх наявність обов'язкова, так як при виробництві склопакетів, всередину потрапляє повітря, що має в своєму складі частинки вологи, яку силікогель вдало абсорбує.

photoКамера - це простір між склом склопакета. На даний момент, склопакети передбачають 1 або 2 камери. Більше камер - більше тепло- і шумоізоляція. Двокамерний склопакет складається з 3 стекол, а однокамерний - з 2 стекол.

Шумо- і теплоізоляція це два основні показники якості склопакетів, на які потрібно звертати увагу при виборі. Впливати на ці показники можна за допомогою товщини скла, ширини повітряних камер, ширини самого склопакета, використанням низько емісійних і селективних стекол. У кожного склопакета є своя формула:

Наприклад:
1. 4-8-4-12-4 - скло займає непарні позиції, а повітряні камери - парні, конкретно ця формула означає, що складається склопакет з трьох стекол товщиною по 4 мм, і двох камер шириною 8 і 12мм, ширина даного склопакета складає 32мм.

Також у формулах використовуються буквені позначення.

Наприклад:
2. 6i-14ar-4 - склопакет однокамерний шириною 24мм, що складається з двох стекол, одне з яких товщиною 4 мм, а інше скло низько емісійне (енергозберігаюче і-скло) товщиною 6 мм, повітряна камера між стеклами шириною 14мм заповнена інертним газом аргоном ,

Прогрес у віконній індустрії не стоїть на місці, активно просуваючись вперед, і компанія «Фенікс» рухається разом з ним, пропонуючи нашим клієнтам тільки найкраще. З кожним роком з'являються вдосконалені продукти і нові технології, здатні збільшувати теплові показники склопакетів і всього вікна в цілому.

Основні види склопакетів з використанням нових технологій це енергозберігаючі та мультифункціональні склопакети.

Енергозберігаючі склопакети здатні збільшити показник теплоізоляції від 25 до 90%. Якщо порівняти звичайний однокамерний склопакет з показником теплоізоляції 0,35, і однокамерний енергозберігаючий склопакет, у якого такий показник 0,61, то бачимо різницю показників теплоізоляції в 2 рази.

photo   photo

Досягається ж такий результат за допомогою унікального магнітронного напилення на основі срібла, оксиду титану та інших металів. Напилення знаходиться на внутрішньому склі, і всередині склопакета, тобто пошкодити його неможливо. Таке напилення працює за принципом дзеркала - відображає тепло яке надходить від батарей до вікна, назад в приміщення, тим самим зберігаючи його. Такі склопакети компанія «Фенікс» використовує в теплозахисних вікнах.

Мультифункціональний склопакет це нове покоління енергозберігаючого склопакета, він також відображає теплове випромінювання, але вже в обидві сторони, тобто відображає і всередину приміщення тепло від батарей, і на вулицю сонячне теплове випромінювання. У такому склопакеті використовується селективне скло з багатошаровим напиленням. Напилення знаходиться на зовнішньому склі і всередині склопакета, пошкодити неможливо. Є ідеальним рішенням для вікон, які стоять на сонячній стороні приміщення. Такі склопакети компанія «Фенікс» використовує в сонце і теплозахисних вікнах «2в1» 

  photo photo

Мінімальна товщина скла в склопакеті повинна бути 4мм, якщо скло тонше це вже неприпустимо, і якщо раптом так виявилося, що у Вашому новому вікні стоїть скло товщиною 3 мм - швидше за все Вас обдурили.

Для досягнення максимальної тепло і звукоізоляції використовують нізкоеміссионне і селективне скло товщиною вже 6мм.

В асортименті скла вибір досить широкий. Це і гартоване скло, яке має підвищену міцність, і триплекс скло - два скла склеєних між собою, і рифлені. Так само можна створити незвичайний дизайн за допомогою тонованого скла, малюнків.

Підібрати правильний і відповідний для Вашого житла варіант скління, з урахуванням всіх  Ваших побажань, допоможуть професійні менеджери та майстри компанії «Фенікс», для цього достатньо просто подзвонити за номером 050-5555-018 або відвідати найближчий до Вас фірмовий салон вікон Фенікс.

Безкоштовний замір вікон