phone (050) 5555-018 | (098) 026-13-73
Вікна Фенікс
Menu
 • 10 років на ринку вікон
 • Задоволені клієнти
 • photo
 • Лідер на ринку вікон в Україні
 • Кращі монтажники вікон
 • Сервісне обслуговування вікон
 • Вікна без рекламацій
 • Встановлено понад 100000 квадратних метрів вікон
 • Сертифіковане виробництво вікон

Забронюйте договір:  

Держава компенсує 35% вартості вікон
Четвер, 26 лютого 2015 08:06

Цікаві факти про скло та пластикові вікна

Цікаві факти про скло та пластикові вікна для вас зібрала компанія Фенікс. 

photo

Пластикові вікна стали дуже популярні в сучасному світі. Мільйони людей користуються саме пластиковими вікнами, в першу чергу, тому що це доступно і зручно. Але не всі знають, що вони собою представляють насправді, деяким це нецікаво або неважливо. Але є й допитливі люди, які задаються різними питаннями про те, що це за пластикові вікна і що вони собою являють? Для таких любителів компанія «Фенікс» зібрала цікаві факти про пластикові вікна.

Ну що ж, почнемо:

 1. Cамая звичайна кухонна сіль є основною сировиною для виготовлення профілю ПВХ.
 2. Полівінілхлорид (ПВХ), з якого виготовляють профіль для пластикових вікон, практично не загоряється, на відміну від пластмаси. Температура, при якій ПВХ запалюється, повинна скласти 390 градусів за Цельсієм, а наприклад, деревина запалюється при температурі 250 градусів за Цельсієм.
 3. Відомий нам німецький концерн BASF, виробник аудіо та відео касет, випустив першу найбільшу партію ПВХ ще в 1931 році.
 4. У Паризькому Палаці технології та індустрії, 1950 року будівлі, встановлено найбільше в світі вікно. Вірніше їх три, скло в цих вікнах незбиране, товщиною 15мм. Висота цих гігантських вікон 50 метрів, а ширина 218 метрів, розташовані вони по відношенню один до одного симетрично. На такий масштаб варто подивитися своїми очима.
 5. За 60 секунд виготовляються від 5 до 8 метрів ПВХ профілю, на спеціальному обладнанні, на екструдерах.
 6. Перше у світі пластикове вікно було створено в 1954 році в Німеччині, але задум цей спочатку належав американцям.
 7. Колір ламінації «Махагон» названий не на честь метелика махаона, як багато хто думає, а на честь однієї з порід червоного дерева «Светіння Махагони»
 8. Матеріал, який зараз дуже успішно застосовується у віконній індустрії, а саме триплекс (багатошарове скло) винайшов Едвард Бенедиктус, французький хімік, коли впустив колбу. Впавши, колба лопнула, але не розлетілися на частки, тому що на стінках був застиглий спиртовий нітрат целюлози.
 9. Вперше триплекс у промислових цілях застосовували під час Першої світової війни для виготовлення протигазів.
 10. Вага квадратного метра триплекс скла 3/1/3 становить 16 кілограм.
 11. Якщо з висоти 12 метрів буде падати зі своєю природною швидкістю свинцева кулька вагою 227 грам, то лист триплексу легко витримає такий удар.
 12. Якщо порівняти ударну міцність звичайного флоат- скла і такої ж товщини триплекса, то ударна міцність останнього буде в 12 разів вище.
 13. Зовнішня стінка профілю через 40 років втрачає 0,7 мм в товщині. Причину, по якій це відбувається, ніхтоназвати не може. Всі версії, поки викликають тільки багато суперечок.
 14. Максимальний розмір листа скла товщиною 2-2,5 мм, складає 6 метрів на 3,2 метра.

Купити пластикові вікна в Черкассах, Кременчуці, Знам'янці та в Кіровограді можна звернувшись за адресами в найближчий фірмовий салон вікон «Фенікс» або зателефонувавши за номером 050-5555018 прямо зараз.

 

Безкоштовний замір вікон