phone (050) 5555-018 | (098) 026-13-73
Вікна Фенікс
Menu
  • 10 років на ринку вікон
  • Задоволені клієнти
  • photo
  • Лідер на ринку вікон в Україні
  • Кращі монтажники вікон
  • Сервісне обслуговування вікон
  • Вікна без рекламацій
  • Встановлено понад 100000 квадратних метрів вікон
  • Сертифіковане виробництво вікон

Забронюйте договір:  

Держава компенсує 35% вартості вікон
Четвер, 26 лютого 2015 11:26

Вікна Фенікс тільки екологічні чисті технології виробництва Greenline

Вікна Фенікс тільки екологічно чисті технології для виробництва.

photo

Greenline - сучасна екологічно-чиста технологія виробництва пластикових вікон. Сьогодні пластикові вікна вважаються не просто виробом з ПВХ, це унікальна конструкція, яка відповідає європейським стандартам якості і потребам сучасної людини.

GreenLine - давно не розкіш, це необхідність. Компанія «Фенікс»  піклується про природу і про здоров'я кожної людини, тому ми відмовилися від використання свинцю при виробництві профільних систем для пластикових вікон, який є шкідливим для організму, замінивши його екологічно чистими компонентами. Наша компанія 10 років є лідером на ринку пластикових конструкцій, і ми вибираємо тільки самі прогресивні технології виробництва і наш вибір - GreenLine - екологічно чисті технології !!!

  photo

Вироби з ПВХ зараз на піку своєї популярності. Однак ПВХ матеріал використовується не в чистому вигляді, для надання йому необхідних якісних характеристик використовується ряд стабілізаторів, пластифікаторів, кольорових пігментів і т.п. Основним модифікатором є свинець. Самі вікна не приносять шкоди навколишньому середовищу і людству, починаючи від стадії виробництва і до етапу утилізації, так як частка свинцю у складі незначна. Проте виготовлення, утилізація та переробка виробів з ПВХ, не є екологічно чистими виробництвами. Свинець - це важкий метал і дуже токсичний, він накопичується в організмі людини. Смертельна доза свинцю для дорослої людини складає 10 г, а 1-3 г викличуть складну інтоксикацію. Щоб отримати отруєння достатньо жити в забрудненому середовищі, яке ми самі і забруднюємо. Виведення такого важкого металу, як свинець, непосильно медицині.

У ході багатьох досліджень виробники пластикових вікон знайшли ідеальну альтернативу свинцевим стабілізаторам - екологічно безпечну сполуку кальцію і цинку. Концерн Profine першим в 2004 році перейшов на унікальну екологічно чисту технологію виробництва. Нова технологія виготовлення вікон отримала назву «Greenline» (зелена лінія). Компанія «Фенікс» продає профільні системи, які виробляються тільки з використанням екологічно безпечних стабілізаторів на основі сполуки кальцій-цинк (CaZn).

Екологічність технології кальцій-цинк, не єдина перевага. Пластикові вікна, вироблені за технологією GreenLine, набагато краще протистоять змінам погодних умов, а також мають більш довгий строк експлуатації, ніж вікна, в яких використовувалися стабілізатори на основі свинцю, вони не втрачають своїх якісних характеристик навіть протягом 40 років безперервної експлуатації. А також, завдяки технології Greenline, пластикові вікна отримали стійкий матовий блиск.

Одним з нових екологічних стандартів Європи є перехід на виробництво без використання свинцю. Великі виробники виробів з ПВХ взяли зобов'язання до 2015 року повністю перейти на виробництво без використання свинцю.

Компанія «Фенікс»  піклується про здоров'я своїх клієнтів, тому тільки екологічно чисті пластикові вікна, тільки GreenLine!

photo

 

 

 

Безкоштовний замір вікон