phone (050) 5555-018 | (098) 026-13-73
Вікна Фенікс
Menu
 • 10 років на ринку вікон
 • Задоволені клієнти
 • photo
 • Лідер на ринку вікон в Україні
 • Кращі монтажники вікон
 • Сервісне обслуговування вікон
 • Вікна без рекламацій
 • Встановлено понад 100000 квадратних метрів вікон
 • Сертифіковане виробництво вікон

Забронюйте договір:  

Держава компенсує 35% вартості вікон
Четвер, 26 лютого 2015 15:33

Все про фурнітуру

Фурнітура- один з найважливіших елементів у пластиковому вікні. Якість та функціональність якої, впливає як на ціну, так і на довговічність роботи всіх механізмів. Багато покупців, та і багато менеджерів віконних компаній, не приділяють належну увагу питанню вибору фурнітури, хоча саме з її допомогою ми відкриваємо і закриваємо вікна кожен день по кілька разів. І ті покупці, які обійдуть питання вибору фурнітури стороною, можуть натрапити на ряд проблем при експлуатації нових пластикових вікон в Кременчуці, Кіровограді, Черкасах та Знам'янці. 

При виборі компанії, якій ви довірите скління свого житла і свої гроші, не соромтеся питати у них про фурнітуру, та й не тільки питати, а треба дивитися на неї, пробувати відкривати і закривати, питати на скільки циклів відкривання вона розрахована, які функції може виконувати? Хоча у віконній компанії гідною того, щоб Ви розмістили у них замовлення, Вам самі все повинні показати і розповісти, і ключове слово тут саме показати і дати перевірити роботу, а не сказати просто на словах, всю суть важливості вибору фурнітури і про те, які додаткові функції вона може виконувати.

Фурнітура – це механізми і деталі, які забезпечують відкривання віконних стулок.

Стандартний комплект фурнітури для пластикових вікон включає в себе: 

 • - набір запірних елементів, що забезпечує щільний притиск стулки; 
 • - обмежувач помилкового відкривання стулки, не дозволяє вашій стулці відкритися одночасно у відкидному і поворотному положенні;
 • - механізм, підтягуючий стулку при закритті, і виключає протяги в області ущільнювача.

Але це, не межі, для надійної фурнітури.

photoСпочатку покупець бачить віконну ручку і зв'язку механізмів, а ось тонкощі можна відчути лише під час експлуатації. 

Досвідчений менеджер повинен підказати, яку краще фурнітуру встановити на Ваше вікно в залежності від розміру стулки, ваги і того, як буде експлуатуватися дана конструкція, а так само запропонувати додаткові можливості механізмів. І саме правильно підібрані функції і якісна фурнітура в віконній стулці, не менш важливі, ніж петлі і замок на вхідних дверях. І вони повинні підкорятися господарям з легкістю, а ось «непроханим гостям» навпаки протистояти.

Які ж це додаткові можливості? Давайте детальніше розберемо це питання.

Віконна ручка - це перше, до чогови будете торкатися і з допомогою ручки, ви будете відкривати і закривати вікно. Вона повинна працюватим'яко, без скрипів. Якщо у вас є маленькі діти і ви живете вище першого поверху, то вам потрібно встановлювати ручку з ключем або дитячий замок для пластикових вікон. Будь-який з цих механізмів встановлений додатково на віконній стулці не дасть дитині самостійно відкрити вікно і у вас буде на серці спокійно, Ваша дитина в безпеці. Також ручка з ключем – це додатковий механізм противзламу, що актуально для перших поверхів.

  photo

Для зручного провітрювання приміщення взимку і мінімальних тепловтрат актуально було б встановити механізм мікропровітрювання. Цей режим відкриває стулку на мінімальну відстань у відкидному положенні. Це дуже зручно в зимовий період.

   photo

Механізм покрокового провітрювання, дозволить відкривати Ваше вікно на різні рівні 4-6 можливих положень відкривання.

Для збереження укосів  цілими, або ж для запобігання удару віконної ручки об скло на балконній рамі (за умови, якщо стулка відкрита) під час пориву вітру, можна встановити обмежувач відкривання стулки, тобто вона буде в зафіксованому положенні і не вдариться ніколи ні об укіс, ні об скло.

photoЯкщо стулка великих розмірів можна встановити механізм - мікроліфт. Він буде перешкоджати провисанню стулки і полегшить навантаження в закритому положенні. 

Щоб ускладнити проникнення «непрошених гостей» потрібно встановлювати протизламні відповідні планки разом з протизламними запірними цапфами, сюди ж варто додати ручку з кнопкою або з ключем.

Довговічна і надійна робота фурнітури, безпосередньо залежить від покриття всіх механізмів і деталей.

Антикорозійне покриття забезпечує захист деталей від іржі і окислення. І при цьому повинна бути дотримана товщина шару антикорозійного покриття, що є досить трудомістким та енергоємним, і звичайно позначається на ціновій політиці.

photo

Лідерами продажів на ринку віконної фурнітури в Україні стали європейські і турецькі виробники. Сама надійна фурнітура виробництва Німеччини, а лідирує в сегменті економ Туреччина. Якщо Ви не будете користуватися вікнами, або ж тільки іноді, щоб помити (наприклад, у виробничому приміщенні, в цеху, в сараї), то можна вибрати і економ варіант фурнітури, але якщо Вам потрібні вікна в будинок або квартиру, де Ви живете, то ні про які економ варіанти не може бути й мови. До речі,такі економ варіанти фурнітури, профілю, так і всього вікна в цілому, Ви легко знайдете в будь-якій бюджетній установі, може навіть у себе на роботі, а можливо використуєтесь на своє муробочому місці такими полегшеними вікнами. І для того, щоб прийняти для себе правильне рішення при виборі пластикових вікон в Кременчуці, Черкассах, Кіровограді і Знам'янці, просто подивіться на них ще раз, перевірте роботу, подивіться на їх колір через деякий час після установки і задайте собі питання - чи Ви хочете користуватися такими вікнами щодня у себе вдома?

Допоможуть зробити правильний вибір, залежно від Ваших потреб і умов експлуатації вікон, наші професійні менеджери і майстри в будь-якому найближчому салоні вікон Фенікс.

 

Безкоштовний замір вікон